Strefa Kandydata

Kto uczestniczy w targach?
 • Interim managerowie z doświadczeniem w pracy w firmie rodzinnej lub w nierodzinnej
 • Dyrektorzy działów, managerowie
 • Osoby z doświadczeniem w zarządzaniu własnymi zespołami, działami i projektami
 • Specjaliści z doświadczeniem zawodowym
 • Młodzi profesjonaliści, absolwenci
Co zyskasz?
 • Odwiedzając stoiska poznasz firmy rodzinne, które rozszerzają swoje zespoły
 • Weźmiesz udział w rozmowach kwalifikacyjnych z pracodawcami, których zainteresowało Twoje CV
 • Nawiążesz relacje, które zaowocują w przyszłości
 • Zweryfikujesz swoje umiejętności i oczekiwania
 • Porównasz swoje doświadczenia na rynku pracy z doświadczenia innych kandydatów
Znajdziesz swojego przyszłego pracodawcę!

Szukasz pracy? Weź udział!

Cena za udział 49,00 PLN zawiera wstęp na Targi oraz udział w prelekcjach.

Podczas targów będzie można zakupić lunch, przekąski, napoje w restauracjach Garden City.

Wybierz, jak chcesz
uczestniczyć w Targach

01. Prześlij nam CV

Przekażemy je Wystawcom, aby mogli umówić się z Tobą na rozmowę rekrutacyjną. Inne oferty możesz poznać rozmawiając z Wystawcami oraz czytając Tablice Ogłoszeń.

02. Podaj nam podstawowe dane

Twoje dane nie trafią do Wystawców – pozostaniesz anonimowy, ale Wystawcy nie będą mieli możliwości umówienia się z Tobą na rozmowę. Oferty możesz poznać rozmawiając z Wystawcami oraz czytając Tablice Ogłoszeń.

Zapewniamy dyskrecję!

Jeśli po Twoim zgłoszeniu do Wystawców dołączy Twój obecny pracodawca, nie otrzyma Twojej aplikacji, a my skontaktujemy się z Tobą, aby powiedzieć Ci o jego obecności na Targach.

Stoiska wystawców

Na Targach Pracy prezentują się firmy rodzinne z całej Polski. Jako Uczestnik Targów Pracy odwiedzisz ich stoiska, porozmawiasz o ścieżce kariery i wzajemnych potrzebach i oczekiwaniach. Dostajesz możliwość nawiązania relacji i umówienia się na dalsze rozmowy.

Sprawdź na naszej stronie możliwości kariery w firmach Wystawców i skorzystaj z okazji, aby porozmawiać z właścicielami i decydentami o stanowiskach, które nie zawsze są oficjalnie ogłaszane. Wymień wizytówki, nawiąż relację – nigdy nie wiesz, kiedy wykorzystasz te kontakty!

Zobacz więcej

 • Kolejne stanowiska
 • Kolejne stanowiska
 • Kolejne stanowiska

Rozmowy rekrutacyjne

Na podstawie zgłoszeń przez stronę Targów Pracy Instytut Biznesu Rodzinnego tworzy Książkę CV – otrzymują ją wszyscy Wystawcy. Twoje CV trafi więc do wszystkich uczestniczących firm rodzinnych – Twoich potencjalnych przyszłych pracodawców! Jeśli Wystawcom spodoba się Twoje CV, otrzymasz propozycję rozmowy rekrutacyjnej podczas Targów Pracy. To nie wszystko! Podczas Targów Pracy dostępna będzie również przestrzeń na spontaniczne rozmowy – szukaj więc relacji i pokaż swoje mocne strony w rozmowie!

Prezentacje wystawców

Podczas Targów Pracy niektórzy Wystawcy przedstawiają się w krótkiej prezentacji. Mówią o swojej historii, produktach oraz podkreślają swoją specyfikę jako pracodawcy. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o swoim wymarzonym pracodawcy albo wciąż szukasz miejsca, w którym CHCIAŁBYŚ pracować, nie przegap tego punktu programu!

Engineering Lab

W „Engineering Lab” poznasz produkty i technologie niektórych z Wystawców – wiodących producentów w swoich branżach. Skorzystaj z okazji, aby porozmawiać z inżynierami i projektantami i wymienić się pomysłami na temat rozwiązań „made in Poland”.